KONST / Litografier / Färglitografi 14619517
nr 1461 9517
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, daterad Kallskär, 1942. Färglitografi, bildmått: 10x30, yttermått inklusive ram: 36x49 cm
Kondition: blekt
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:26:37
18/4 18:04:35
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson